| Doina_Muntean_1971 a întrebat:

Hei TPU, am gasit 2 puiuti de pisica cu ochii inchisi...si nu vor lapte de capra. Oare laptele cumparat este bun? Sunt destul de zvioi

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Acum câțiva ani mama a avut grijă de un pisoi de ăsta așa micuț și îi dădea lapte din comerț(de vacă) amestecat cu ou(faci oul ca pentru omletă, doar că îl faci în lapte), iar pisoiului îi plăcea mai mult așa decât laptele simplu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica nu vor?

| devilshelp a răspuns:

Trebuie sa le dai cu siringa, nu bea ei singuri din bol. E posibil sa ii lovesti daca incerci tu asa ca mai bine pune un parinte sau daca ai vreo farmacie veterinara prin zona. sau le poti lua un biberon, dar nu stiu cat de eficient e si la pisici, eu am incercat doar la pui de catel