| Stanciu_Diana_2000 a întrebat:

Peste sase saptamani o sa imi iau un caniche(femela).Puteti va rog sa imi dati idei de nume(mai speciale). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| KinderBeeeib a răspuns:

Princess,Queen,Queensy, Lady, Deborah,Miriam,Debbie,Mega (se pronunta Miga), Daisy,Lessie,Minnie, Cassie, Ruby, Vicky, Pink, Pimsy.

2 răspunsuri:
| IzzyBizziy a răspuns:

Kira,mi se pare dragut pentru caniche.

| AlyAle2323 a răspuns:

Oxy,Ollie,Nina,Mable,NickyMaya,Nevada,Nelle,Nifty,Neva,Mara,
Lady,Lara,Kelly,Liza,Kuky,Kalle,Happy,Hanna,Hara,Hailey,Ashley,Gucci,Gussie,Foxy,Elma,Alma,Daisy,caisy,darla,dale,Carla,candy,Cici,Cara,Chloe,Cathy,Bogie,Bonny,Bubbles,Ailen,Axy,Ada,Ara,Alma,Alpha,Tasha,Raffy,Rita,Selma,Sophie,Sunny,Tara,Villa,Xena,Ella,Yoyo happy
Sper ca te-am ajutat!