| AntoniaRules a întrebat:

Sambata voi merge la Pet Shop sa imi iau un hamster(sirian).Ii voi face eu o cusca(Bin-Cage).Ce nume sa ii dau.Mam gandit pana acum:
Baiat:Fulg
Fata:Nea

Ce alte nume stiti?
Mersi mult!
Dau funda! happy

6 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Hei! Daca vrei la tema iarna, cand eram mai mic tin minte era un fel de apa dulce se numea Friguşor. Eu l-as fi numit asa. Insa alte nume: viscol, Craciun, snowball, snowflake, snuffles, snow, snowy(fata).
Daca zici ca-i faci cusca tu si totusi te decizi sa-i pui un nume legat cu iarna, nu stiu cat e de buna idea, insa ai putea sa-i asezi pe podea un strat de boabe de polistiren sa arate ca zapada, sau hartie maruntita alba. Si vreo jucarie/bradut de plastic atarnat in cusca.

| sir sanjei a răspuns:

Vasile Ion Gheorge Mircea Ianos Pista

Viorica Maricica Ileana Petronela Mioara

Dar parca cel mai frumos nume mi se pare Mircea, indiferent ca e fata sau baiat, poti sa strigi hamsterul, Mircea.
Bafta!

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Ce zici de Ruby sau Léa?

| AntoniaRules explică:

Mersi de raspunsuri!
Pana acum incerc sa ma decid din:
Fulg, Nea, Snow, Alvin, Snuffles si Lea.
Abia astpet sambata!
Mai astpet raspunsuri! happy

| UtilityHelper a răspuns:

XXxPussyDestroyer69xXx, Harambe, Potato

| Merry32 a răspuns:

Baiat: Odo, Billy, Bobo, Boby, Bett, Cafenel, Bozo, Alvin, Oliver, Grochi, Jerry, oby.
fata: Bibi, Bella, Fuzzy, Isha, Linda, Liza, Missy, Toffy, Suki, Terry, Winnie, Dixi, Fifi.