| YamatayXD a întrebat:

Hei TPU :*. Stiti cumva de unde pot adopta (sau cumpara) un caine de rasa? (Preferabil o rasa destul de mare gen : labrador, golden retrever, ciobanesc german, boxer, pitbull ). Mai vreau sa mentionez ca sunt din judetul Prahova.
Cel mai bun raspuns primeste funda :3

3 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Din piata de animale, numa is destul de scumpi, mai ales daca au si acte si vaccinuriile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.canisapremium.ro
Livreaza la domiciliul clientului orice rasa si cu actele necesare, inclusiv pasaport.

| Lou222 a răspuns:

Nu cred ca cineva ti-ar putea da asemea caini scumpi pe gratis. Oricum. uite cateva.site-uri
olx
publi24
Mercador
sper ca te.am ajytat