| botosel a întrebat:

Heii, stiti cumva vreun concurs de fotografie care are loc cam in perioada asta? sunt destul de pasionata de fotografie si am zis sa incerc si eubig grin. fundita

Răspuns Câştigător
| Barbie331 a răspuns:

Uite, daca ai pus intrebarea la hobbies and pets, eu iti raspund ca la hobbies an pets. Pentru catei, incarca eroul meu, sau intra pe siteul http://www.maxi-pet.ro/ si da la fotografia lunii, o gasesti in dreapta la meniu. Sper sa e pot ajuta, dar daca concursul nu era pentru catei atunci alege si tu categoria conversatie, sau beauty and faishon. Daca e raspunsul corect, imi dai mie fundita, plz?