| 0Stefaniia0 a întrebat:

Heii TPU ....imi puteti spune si mie rase de caini calora nu le prea cade parul... funda

7 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Rott,boxer,doberman,dalmatian...

| Robertyz a răspuns:

Beagle big grin

| Termopile a răspuns:

Chiuwawa, buldog, boxer, bullmastif, rottweiler, doberman, pitbull, labrador, dalmațian, ciobănesc german, ciobănesc belgian malinois, dog argentinian, cane corso, presa canario, dog de bredeaux, ogar irlandez, bull terier, beagle, northenspets, mastif napoletan, bandog, akita inu, kangal turcesc, dog german, tekel, phinsher pitic,

| saynotoemo99 a răspuns:

Încearca si caută rase cu par scurt, câiniilor cu parul scurt nu le cade părul.

| Shattered a răspuns:

Buna. Acestui caine nu-i prea cade parul, nu de alta, da' nu prea are de unde sa-i mai cada. Se numeste Cainele Fara Par Peruvian (Pero Sin Pelo Del Peru). Si ca sa-ti faci o idee: http://www.dogs.net.au/xioma/images/extra_34.jpg
Sper ca te-am ajutat, bafta. c;

| bestguy a răspuns:

Bulldog francez :) e micut si dragut, iar daca nu vrei sa iti miroase a caini prin casa poti lua o zgarda parfumata de pe www.zgarda-caini.ro

| Teotazy a răspuns:

Yorkshire Terrier. Eu am unul si nu ii pica deloc parul, in plus sunt si foarte dragalasi si jucausi. Fundita?