| KatherinePierce1864 a întrebat:

HEY ALL! Vreau sa va intreb de ce program am nevoie ca sa am scrisuri diferite, rare. Cum ar fi scrisul Twilight sau Disney sau ceva de genu... DAU FUNDA PT CEL MAI RAPID SI BUN RASPUNS!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| KatherinePierce1864 explică:

Dar nu ma refeream la semne pentru hi5 sau mess...laughing

| KatherinePierce1864 explică:

Da si eu care stiu ca ii scrisu ca la twilight de exemplu?

| KatherinePierce1864 explică:

Ti-as da funda dapoi i-am dath lu pirathu astalaughing...skz

| loliiizza a răspuns:

Heii. Intra pe pimpyourfont.com si alegeti un font ( limita de download este de vreo 50/ zi )si da.i in josul paginii download. O sa iti arate un fisier tip zip. sau ceva de genu in care sunt doua chestii : un dosar si un fisier trusted font type ( sau ceva de genu`asta ). da.i send to desktop pe ala true font type si dupa aia da.i copy si intra in contorl panel la dosarul fonts. Acolo da.i paste si o sa dureze cateva secunde pana merge. Dupa aia poti folosi scrisul pe toate documentele office si pe mess. Free! Funda big grin?