| stefaniaaaaaa a întrebat:

Hey! Am o mica problemuta! Ce credeti ca este mai bine sa am, un Husky Siberian sau un Akuta Inu?

5 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Mie îmi plac la nebunie cei siberieni, au nişte ochi asa scumpi, şi în plus sunt mult mai devotaţi şi mai blânzi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pufosenia aia de Akita

| DianaDobritoiu a răspuns:

Akuta Inu, e mai frumos...

| Aliendina27 a răspuns:

Buna! Eu îți propun sa îți iei un Husky pentru ca sunt mai prietenosi dacă știi sa ii dresezi! Dar e decizia ta ce vrei sa îți iei dar eu asta îți propun. happy

| AlecsUCV a răspuns:

Eu am doi caini Husky Siberian, aceasta rasa este FOARTE incapatanata, FOARTE energica, daca stai la casa e ok, dar daca stai la bloc trebuie plimbat minim 1-2 ore pe zi. Eu ii acot pe ai mei aproape in fiecare seara si nu prea tin pasul cu ei, sunt atasati de membrii familiei. Despre Akita Inu nu stiu prea multe. De unde esti?