| ellaella13 a întrebat:

Hey am o problema cu pc-ul.deci:cand il deschid se deschide normal dar cand arata chestiile alea cu windows x, etc. se face ecranul negru si asa ramane nici nu se deschide nici nu se inchide. oare ce are? FUNDAAAA!

Răspuns Câştigător
| tusha a răspuns:

Am patit si eu frate.Trebuie neaparat sa reinstalezi windowsul.ori ti-a intrat virusi in windows...ori ai prea multe programe instalate.Deci baga windowsul iar.

4 răspunsuri:
| tusha a răspuns:

Aaa,am uitat, stupefiant, esti cam prost.Impusca-te!

| Ade_5314 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa chemi pe cineva specializat in calculatoare...am patit si eu asa si mi se arsese placa de baza.happy

| ellaella13 explică:

Am si laptop dar eu vr sa fac credite singura pe imvu=)...si am nevoie de 2 pc-uri

| xPiinkiix a răspuns:

Am patit si eu la fel laughing am reinstalat windowsu laughing toate cele... am bagat niste pumni in el rolling on the floor Mai multe... e plin de virusi happy sau. mai stiu eu ce ai tu. pe acolo happy Cumparati un pc nou happy Altceva nu cred ca ai ce face thinking