| Vlad_Alex_1980 a întrebat:

Hey Sall TPU! Nu stiti sau nu aveti caini de donat de talie mica si rasa pura sau cu ceva banuti! Sunt din Cluj-Napoca! Nu conteaza cartierul! FUNDA! Multumesc! O seara faina :*

Răspuns Câştigător
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Un caine de rasa pura nu se doneaza (pui), doar adulti in unele cazuri.
Ca sa cumperi unul, costa de la 300 de euro in sus (cu pedigree) depinde de rasa si canisa.
Daca vrei sa adopti un catel de talie micz, metis..intra pe www.adoptiicaini.ro sau contacteaza-ma pe mine!

1 răspuns:
| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Vand bichon malez. Daca te intereseaza sa cumperi lasa un mesaj.