| Filipas_Denisa_1987 a întrebat:

Hey! Stiti veun site, o persoana... ORICE care sa doneze pui de caine(in cluj)? Sunt dispusa sa platesc cam 100 ron. Vreau un caine jucaus prietenos si sa nu creasca foatre mare (sa fie de talie medie), sa fie mascul. Am nevoie de el pana in data de 21 iunie. MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Intra pe site-uri care doneaza animale gen adoptiicaini.ro,trebuie sa existe si in cluj asociatii care doneaza caini, cauta si pe mercador, tocmai, public24 etc si sigur o sa gasesti ceva.
Ma bucur sa faci acest gest.

1 răspuns: