| Dahliaa a întrebat:

Am o problema, cand am venit de la scoala la 6 jumate, in curte era o pisica care nu era a mea si langa ea ceva care semana a sobolan.Bn, mi-a fost scarba si am tipat apoi am chemat-o pe mama si am intrebat-o ce e aia? Ea mi-a spus ca pisica aceea a nascut...m-am mirat, pisicutul acela era mort care l-am vazut prima data, apoi am mai vazut unul care era viu, pisica e o mama tanara, e prima ei nastere si nu se comporta prea bine cu pisoiul.Catva timp a stat in ploaie, apoi am luat un servetel si am pus pisoiul undeva unde e aparat, dar e frig.Cand m-am dus sa vad ce mai face am vazut ca mama lui plecase.Acum va rog dati-mi raspunsul:Oare mama lui se va intoarce si il va ingriji? Ori credeti ca a scapat de acolo de unde l-am pus?crying Saracul, s-a nimerit chiar cand ploua sa se nasca.Sper sa nu moaraacrying. Help me pls love struck

5 răspunsuri:
| Dahliaa explică:

Dar acum vad ca a plecat... sper sa se intoarca; x

| florinell a răspuns:

Buna.Daca ai pus mana pe el, pisica avand un simt al mirosului dezvoltat il poate abandona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, daca l-ai atins pisica simte mirosul tau si crede ca nu mai e puiul ei si asa ca posibil sa fie abandonat, sau, daca ai noroc, s-a dus sa-i faca rost de hrana.

| Lov3Boy a răspuns:

Nu o sal lase mah se duce sa prinda niste soareci.Nuti face tu griji stie pisica ce face.

| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns:

Pisicile sunt mai descurcarete decat crezi, stai linistita! happy