| AdaRuxAndRA a întrebat:

Am o problema urgenta!
Ieri am gasit o catelusa in ploaie si am adoptat-o. E mica de statura si are picioarele scunde si groase, e pui. Are urechile mari si extrem de catifelate, boticul umpic cam lung, ochisorii putin bulbucați si verzi, iar coada potrivita si cârlig. Culoarea e maro deschis pe corp, iar pe picioare, cap si coada un maro inchis. Are blanita frumoasa si pare foarte mic, dar are dinti si latra pitigaiat.
Aveti idee daca e de rasa?
Ofer funda! happy
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ada Ruxandra iti dau o idee! Fa-ti o poza frumoasa cu catelul si pune-o la peretele facebook la public ca sa vada toata lumea si o sa-ti spuna parerile lor ce fel de caine si ce rasa e! E bine?

| Pprofesionistul a răspuns:

Buna! Rasa poate fi ciobanesc. dar creste mare sau mai poate fi husky sau cel mai simplu maidaneza (nu stiu sigur) daca poti fai o poza ubpladeaz-o pe un site de imagini si da-ne linkul

| Jecs_Dave_1998 a răspuns:

Soricar 100%

| Jecs_Dave_1998 a răspuns:

(adica teckel)

| GentleWoman a răspuns:

Ar fi bichon..insa poate sa fie si pe chinez...Mai bine te-ai duce la vetirinar laughing