| andagoth_9923 a întrebat:

Asi vrea sa imi cumpar un hamster. Stie cineva cam cat ar costa un hamster de rasa?

Răspuns Câştigător
| ramona_8537 a răspuns:

Eu am doi hamsteri pitici sunt de rasa si am dat 15 lei pe unuhee heesunt iefitini mici nu fac mizerie nu consuma mult sunt pufosi si adorbaili:X

2 răspunsuri:
| Raraa a răspuns:

Pai in functie de ce hamster vrei vrea sa iti iei poti sa dai chiar pana si la 40 de lei, eu am dat pe hamsterul meu sirian de rasa 25 de lei, in nici un caz pana la 2 milioane, poate atat cu toate cele necesare hamsterului si cele necesare lui sa fie foarte scumpe.

| Swetyx a răspuns:

Pai pe la mine aici variaza intre 1 milion-1 milion jumate maxim 2big grin