| Pixxie00 a întrebat:

ce farse horror mai faceti de 1 aprilie? stiu ca nu e 1 aprilie dar vreau sa le fac acum.

4 răspunsuri:
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Greseala de categorie rolling on the floor

Sper ca te-am ajutat happy

| DracusorImpielitat a răspuns:

Eu nu prea am timp sa fac farse horror, dar eu ti-as recomanda sa le inviti pe prietenele tale la tine acasa si sa le spui ca akl sa sinucis o fata de varsta voastra ( sau baiat, daca esti baiat ). si sa : pui pe sub oglinda o masca. sa faci zgomote, fara sa te vada si alte chestii. sa va culcati intr-un fel de cort si sa pui niste lumini sa se aprinda. cu o lanterna.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Si iti recomand sa te asiguri ca cel putin o oglinda e murdara pe spate, pentru ca creierul uman va percepe ca pe un chip.

| flashback a răspuns:

Ceva gen ca ai murit si iti pui checeap pe tine si dupa aia te trezesti dintr-o data sil speri sau cu un pistol de jucarie. Poti sa speri un om laughing un paianjen sa il pui in par sau pe umar.Sau sa inregstrezi niste sunete ciudate si sa te duci intr-o casa bantuiti in crae sa speri persoana respectiva. Fundtzaahappy