| Pufarinee a întrebat:

Eu sunt la atletism de o zihappy. Dupa antrenament cand am ajuns acasa nu aveam nimic.Nu ma dureau picioarele pentru ca am alergat...dar am mai fost cu sora mea la antrenament si am alergat si acolo.Si cand am ajuns acasa ma dureau picioarele de muream! Ma dor muschii si nu stiu ce sa mai fac pentru ca maine trebuie sa maduc la atletism...
f
u
n
d
a
love struck

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Pufarinee explică:

Eu sunt la atlet?laughingoh go on

| Undal a răspuns:

Baie fierbinte, mananca o lamaie cu mult zahar si ia o aspirina daca s a intamplat astazi.Succes!

| ByaNot4youu a răspuns:

Bunaaa. Lasa-mi id tau! Multumesc.

| 0hippy0 a răspuns:

Atlet poate, nu atletism. Asa se numeste sportul[atletism]winking

| most2315 a răspuns:

Pai e normal asteapta putin pana te obisnuiesti