| anonim_6748 a întrebat:

exista wrestling WWE All Stars pentru pc si daca da dati-mi si mie un link de descarcare mersi frumos! a si fundita! inca ceva NU PUNETI RASPUNSURI STUPIDE! scuze categorie

4 răspunsuri:
| cucaracia a răspuns:

Al meu e un raspuns stupid pe care l-ai citit degeaba. te rog sa ma raportezi. mersi. scuze categorie"

| diannna38 a răspuns:

Din cate stiu TEQ fac jocuri numai pentru PlayStation nu si pentru PC deci teq nu face nici un joc de pc nici cu batai nisci cu inpuscaturi cu nimic numai playstation.

| Katakito a răspuns:

Din pacate nu exista pentru PC doar pentru console, funda te rog...

| anonim_6748 explică:

Ba tu esti RaTaT?