| WeLoveIceCream a întrebat:

Hey TPU:X. Urgent! am gasit o pisica, de fapt ea a venit pe scara unde eu locuiesc. si nu are stapan. e un pic cam batrana, iar parintii nu ma lasa sa o tin in casa pentru. ca are si purici daca sta afara e logik.pls cine stie un adapost sau ceva unde pot sa o duc sa aiba cineva grija de ea, ca e fff blanda si a fost undeva in casa pana sa se piarda si sa ajunga la mine pe scara blocului. pls dati'mi un nr de telephone, un site mai bine sau ceva:X:X.va pup my friends:X.bye!

Răspuns Câştigător
| no1cares a răspuns:

Pai du-te in oras si o sa gasesti
sau scrie pe google orasul unde locuiesti si adaposturi
thinking
fundA?

4 răspunsuri:
| WeLoveIceCream explică:

Chestia e ca vreau sa o duc la adapost sau undeva.ca nu pot sa o dau sa o ia cineva.pentru ca daca ar lua'o asta s'ar intampla numai daca are carnet de nastere sau ceva in genu.decicrying

| TąNyą a răspuns:

Lol iarna nu sunt purici straight face, pe frig. cum e acum.

T.

| SteauaNordului a răspuns:

Mai bine vorbeste cu parintii sa o tineti o saptamana pana ii gasiti stapani. da anunturi pe net cu poza ei ca ai gasit-o si cine vrea sa o adopte. la adapost nu stiu cat va mai supravietui

| opacatoasa a răspuns:

Cumpara un praf/zgarda anti purici si poate parintii tai te vor lasa sa o pastrezi.