| CioCĂlătiCăăă a întrebat:

Hi! Cum as putea sa dresez un caine Chiuaua sa faca la tavita?[ca o pisica].
Funda.

3 răspunsuri:
| Banannie a răspuns:

Eu mi-am invatat cainele sa faca afara ducandu-l de fiecare data cand se trezea afara(dorm mult cat sunt mici) si tinandu-l doar cat sa-si faca nevoia nici mai mult nici mai putin in felul asta a invatat ca mersul afara e pentru a-si face nevoile. poate merge si la tavita in acelasi mod. Aaaaa si cearta-l cand face in alta parte. Bafta!

| GabyAdicaEu a răspuns:

Cand vezi ca il scapa, ii pui o bucatica de cascaval acolo, in decurs de 4zile fa acest lucru, o sa vezi rezultate

| 0x0BiSkUiTzEiCuLaPtik0x0 a răspuns:

Pai cand face prin casa il duci imediat la tavita faci asa pana se obisnuieste. incearca happy