| sticksulet a întrebat:

Imi da-ti si mi-e un code de inceput pentru sims 2 season
am cautat pe google da n-am gasit
urgent, funda

Răspuns Câştigător
| ssstefan a răspuns:

Cptk-v3dl-cwdu-f5qb-4glz
scris cu majuscule!

4 răspunsuri:
| ŞatenaDeAstăVară a răspuns:

Pentru sims 2? hmm. nu stiu ce sa zic eu am sims 2 pets si dau: Ctrl si Shift si C si acolo scriu motherlode. Codul mi l-a spus o prietena. Nu's sigura ca merge dar merita sa incerci:*

Sper ca te-am ajutat!:*Papa

| ChristineW a răspuns:

Pauuula, nu este adevarat. Si eu am pierdut codul de la Sims 2 si l-am luat de pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi si mie plz codurile simsX:X::X:X:X:plz

| Pauuula a răspuns:

Daca ai descarcat jocul de pe internet nu iti va merge, pentru ca codul difera de la CD la CD. Eu mi-am cumparat un CD original si codul este: EHAJ-KB75-7WKJ-ZJ56-EU99
incearca-l pentru orice eventualitate.