| cristina_9319 a întrebat:

Imi doresc foarte mult sa adopt pui bichon sau shitzu. m-am casatorit recent intr-un concurs numit,, nora pentru mama,, si acum locuiesc impreuna cu sotul meu in galati, suntem iubitori de animale insa pretul lor este destul de mare.doresc aceste rase pentru ca sunt de talie mica si ne permitem sa il crestem lejer intr-un apartament, cu un caine mai mare este putin mai dificil.va rugam frumos sa ne ajutati daca puteti! va multumim

6 răspunsuri:
| Giovanna a răspuns:

Draga mea, bichon sau shih-tzu donatie ma indoiesc ca vei gasi, mai ales daca vrei sa fie si talie mica, la donatie se dau rebuturi care cresc mult peste talia impusa de rasa lor, asa ca...nici daca iti cumperi nu ai nu stiu ce garantie ca nu va creste, macar daca te-ai uita si pe forumuri sa vezi lumea care A DAT BANI GREI pe catel, cum intreaba disperata daca va mai creste mult catelul si nu au avut pretentie de donatie. Ma indoiesc ca daca nu ai bani sa ti-l cumperi, vei avea bani sa-l intretii sad sunt multi care cer la donatie dupa care il hranesc cu supa si lapte cu paine, serios, unde mai pui vaccinuri si cosmetica, acesti catei necesita cosmetizare aproape lunar, asta iti vei permite? Si mai ai pretentii sa fie si rasa laughing cine iti doneaza un catel care costa 250-300 euro? si sa fii tu de la NPM, cine crezi ca e curios? laughing))

| DolcE_7446 a răspuns:

Esti u Cristina d la npm, cum sunt eu acum regina. laughing

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Ceva adaposturi de animale prin galati nu sunt?happy poate il luati la un pret mai mic :*

| cristina_9319 explică:

Nu stiu ce te-ar interesa mai exact...am 21 de ani, eu sunt din craiova dar m-am casatorit cu un baiat care este din galati.acum locuim la el singuri si deocamdata nu ne gandim la un bebe pentru ca suntem tineri si ne dorim foarte mult un catel de talie mica pentru a-l putea tine in apartament.caut de foarte mult timp insa preturile sunt destul de mari, eu am foarte mult timp la dispozitie pentru ca nu muncesc

| cristina_9319 explică:

Vrei id-ul meu sa iti dau web? este obraznika_16 te astept

| cristina_9319 explică:

Am dat un raspuns cu mai multe detalii.citeste putin mai jos te rog