| shtephie a întrebat:

Imi doresc foarte mult un bichon Maltese, dar parintii nu vor sa-mi ia!
Imi puteti spune cate ceva despre aceasta rasa? Si cam cat ar costa?
Si cum i-as putea convinge pe parinti?
Nu mai am idei!

Răspuns Câştigător
| AidaAmaranta a răspuns:

Poihappy, simplu.Caine pe care il doresti este un caine foarte dragalas si asclutator, isi iubeste stapanul... dar este cam scump in orice caz, parintii tai tresa te ajute pentru ca este un caine care tresa il ingrijesti. Fa un gest frumos la alortai, fa ceva convingator sa le arati ca poti avea grija de un cainehappy. SPER SA AI NOROC!love struck

2 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Costa cam 200-250 euro.

| Dyya_1494 a răspuns:

Pai ai putea spune ca tu o sa ai grija mereu d el.la mine asa a mers.si acum parintii mei nu se mai despart de catelus...este o rasa foarte jucausa si prietenoasa.eu am un baietel si costa in jur dee 200 d euro :*