| IzzyBizziy a întrebat:

Imi puteti da va rog idei de nume pentru catel din rasa yorkshire terrier femela,nu doresc nume luate de pe internet sau site-uri,vreau parerile voastre, multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| KinderBeeeib a răspuns:

Yorkshire Terrieri sunt niste caini superbi cu stofa de aristrocrati, pentru o femela din aceasta rasa ti-as recomanda numele Queensy, este un nume superb dar dac nu iti place, mai am cateva:Mega (se pronunta Miga ), Kinder, Oreo, Queen, Lessie, Cassie, Rona, Ruben, Debbie, Terra, Cessidie.

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Cerber.

| 49Days a răspuns:

Yorky,Yoky,Alia,Kia,Tara

| Ana00005 a răspuns:

Lili,Meri,Lora,Dana,Suzi

| AlyAle2323 a răspuns:

Alma