| Oana_Ciubotaru_1996 a întrebat:

Îmi spuneți si mie niste nume de motani

Răspuns Câştigător
| Idkidk a răspuns:

Salut,
Cel mai folosit nume este : Tom. Dar tu îl poţi folosi şi ca : Tomi, Tomiţă, etc.
Eu mai am pisici şi le mai zic : Miţu, Cioco (Dacă e maroniu ), Blaky ( Dacă e negru ), eu le mai zic şi : Abby,Bombonel, Prăji (de la prăjitură ),Bebe, Lulu,Bobo, Cici ( Mai puţin cunoscut ),Doris,Fifi ( Foarte cunoscut ),Felix ( Iar, şi el e cunoscut ),Haki ( Eu aşa zic la câinele meu, dar merge şi la motani ),Jack ( Jacky ),Jerry, Jimmy,Carry, Kiki ( Mai necunoscut ),Leo ( Leonardo ), Lord, Martinel ( Ursulică), Miaunel, Oli, Rafi.
Cam atât, o seară bună!

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Am un prieten cu un motan numit Simba. Eu am avut un motan blond Fritzy. Alte nume:Tomi, Alex, Bobi, Blacky(daca-i negru), etc

| whatevernvm a răspuns:

Arsenie

| minrest a răspuns:

Tom, Tommy, Tabby, Antonius, Napoleon.

| alexandrualind a răspuns:

Tom,narcis,Tommyetc.

| Armenianeek a răspuns:

Rotring, Renghea, Lucifer

| ʎpooɯ a răspuns:

Athos, Bebe, Casio, Fane, Geo, Hugo, Lulu.