| BlackRaven45 a întrebat:

Imi spuneti si mie cateceva despre cum se ingrijesc puii de gaina? Cam ce le trebuie, ce sa le dau sa manance etc.

Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Crouky a răspuns:

Da-le niste graunte, malai unpic cu apa amestecat, unpic de ou maruntit. Bafta!winkingSi sa ai grija de ei happy

4 răspunsuri:
| deyutzu1992 a răspuns:

Le dai concentrate asa stiu eu

| Andronic_Anda_Stefania_1978 a răspuns:

Dale malai si apa ele beau multa apa, nu prea au nevoie de ajutor daca au caldura apa mancare ele se descurca singure

| ionut20000 a răspuns:

Cand sunt mici le dai malai cand mai cresc incepi cu grau d

| MANYAH1234 a răspuns:

Exista furaje speciale cu diferite vitamine si se gasesc la farmaciile veterinare diferite picaturi pentru pus in apa, pentru a creste sanatosi.