| AlLy_4922 a întrebat:

Imi spuneti si mie ceva jocuri asemanatoare cu Perfect World dar sa nu fie MMORPG...sau ceva de genu, nu ma prea pricep dupa mine ar fi online...deci sa nu fie onlinebig grin

Răspuns Câştigător
| Herr a răspuns:

Assasin's Creed: BrotherHood
Need for Speed : Hot Pursuit
Divinity II: The Dragon Knight Saga
Alien Breed 3: Descent
Gran Turismo 5
Vanquis
Sports Champion
Donkey Kong Country Returns
Valkyria Chronicles II
Castlevania: Lords of shadow
Bloody good time
Recettear: An item shop's tale
Funda?happy

4 răspunsuri:
| Herr a răspuns:

Adventure Quest Worlds, Aion Tower of Eternity, Aion Balaurea, City of Heroes, Guild War.

| dane95 a răspuns:

Cabal, metin2, dota, 4story

| AlLy_4922 explică:

Care sa nu fi online.

| xxcatalinaxx a răspuns:

lady popular, merin2, 4story, imvu, Bulfleet, Khan Wars, Nemexia, Penguin Farmer pe facebok :it girl, farm ville, mall dreams si mai multe :d sper sa iti plac jocurile