| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti va rog de unde pot cumpara sau daca voi aveti veverite canadiene ( le mai zice si siberiene) care sa fie pui la un pret convanabil. Plizzzz, dau funda!

6 răspunsuri:
| mariatina a răspuns:

In mall am vazut. am fost in multe magazine de animale dar acolo n-am vazut.

| alinutzy19 a răspuns:

La real in baia mare sunt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cedryck, pe cat vinzi o veverita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu le vand eu. Suna la nr. ala sau sau contacteaza pe id ca sa intrebi pretul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

OK. Mersi oricum.

| StefyLucy a răspuns:

Buna iti spun din propria experienta poti sa suni la ferma de veverite din Brasov sau daca nu poti sa te duci in magazinu animax sau zoomania.