| suddent a întrebat:

Intru pe BlackNIght metin2, ma bag in cont, dar cand incerc sa intru in joc imi apare pentru o secunda mapa si apoi imi iese? Ma ajuta cineva? Dau funda promit!

110 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate trebuie sa il descarci iar asa sigur merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns:ai login bug.rezolvare:1.intreaba pe gm daca are timp sa te debugheze.2.incearca sa te logezi pe site si vezi in stanga daca e un debugger sau entbuggen daca nu e inseamna ca siteu nu e dotat. PS:ironju2~alias noul~valkyriemt2 cel mai bun metin bft cu bugu asta nenorocitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am nv de un cont la el iti spun eu daca imi dai un cont, suna la nr de tel urmator:0757796212

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog datim si mie un cont pe metin2 blacknight plz de orce lvl plz daca aveti contactati-ma la in de mess alexaly23

| InVPent a răspuns:

Care patiti asa ceva aveti bug ori e in acel loc unde ati iesit ultima prea multi playeri

| x0xandra a răspuns:

Best octavio mersi de sfat

| SayMeSayYou a răspuns:

Ai bug asteaptaa cateva zile

| BestOctavian a răspuns:

Amice, daca e asta, ti-a banat contul si trebuie sa te bagi pe alt server, iti recomand server 2 pentru ca GM de acolo e corect!

| ciprian1993 a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu. Un prieten mai spus sa reinstalez windowsu da nu cred ca asta e problema. poate stie cineva si iti raspundebig grin

| blacknight_1125 a răspuns:

Ba trebuie sa dati click in prostie asa fac si eu si merge

| blacknight_1125 a răspuns:

Trebuie sa dai click in prostie si apoi merge

| 14RockStarGiulia14 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie... este din cauza la joc. Uneori Ga sau Gm fac mape sau baga chesti noi.Deci, de a ceeia nu te lasawinking

| fatal1ty a răspuns:

Pai s-ar putea sa ai virusi ca si eu am patit la fel

| alexcopros a răspuns:

Ba trebuie sa ai instalat si ro ca sa mearga black night

| alexcopros a răspuns:

Ba trb sa ai instalat si ro ca sa mearga black night

| tibiboss a răspuns:

Stiu eu d cnu merge 1:trebuie sa til stergi si sal reinstalezi 2:ai grija la setari 3:trebuie sal dowluandezi din megaupload funda?big grin

| DaniChis a răspuns:

Daca vrei sa stii te pot ajuta eu mesu meu i dani234_chis si is lvl 89 pe metin si am 4p si 2g te ajut cu placere

| andreymaffia a răspuns:

Facetimi si mie un cont blacknight mtin2 ca nu stiu contactati-ma la adresa de email :andreyanaconda.

| Star_5250 a răspuns:

Nu stiu am lvl 91 dar cand vr sa intru pe metin imi da eroare nu stiu dar am mondi+9 ssp+9 mondi+6 siri+9 crying

| edi22razvan a răspuns:

Sall nu trebuie reinstalat nimic doar metin-ul pentru ca acum este modificat happy dar mie imi merge perfectlaughing