| hamsterbun a întrebat:

Junior e bie ca nume de hamster?

8 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Da! Dc nu? Daca e hamsterul tau, il botezi cum doresti u.Nu am mai auzit acest nume pentru un hamster, dar asta nu trebuie sa te impiedice.Este un nume original happy Sa`ti traiasca soricelul happy

| Onutzyk a răspuns:

Dap e dragut si funny :Xtongue

Mie, personal, imi place big grin Ohappy

| Kiko a răspuns:

Daca iti place tie bineinteles: Eu am un hamster: Rocky si o hamsteritza: Ronnie. Am mai avut un hamster pe care il chema Jerry daca vrei sa alegi alte nume

| nononono1111111111 a răspuns:

Sincer nu prea cred.Gandeste-te la ceva specific cum ar fi Rontaila sau ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe www.Raspuns-Rapid.info, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| BloodMagickNecromance a răspuns:

laughing
Ar fi mai potrivit Hami sau Hamtaro. Si poti adauga Junior. (Hami Junior sau Hamtaro Junior)

| Vampire_2063 a răspuns:

Da, e un nume frumos!winking
mai ales daca este micuts!winking
funda?puppy dog eyes

| XxGirlxX a răspuns:

Daca tu consideri ca i se potriveste, da.