| sufletel13 a întrebat:

La macarea testoaselor trebuie adaugata apa?(creveti uscati)

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Testoasele mananca numai daca sunt in apa, mancarea o pui in apa, altfel nu se ating de ea. Ce testoase ai? Eu am testoase de Florida.

5 răspunsuri:
| Elena_1106 a răspuns:

Nu normal ele manaca numai in apa se presupune ca atunci cand iti iei un animal de companie te interesezi in carti ( ca alea sunt cele maibune nu ce spune ixulescu sau mai stiu eu cine)

| Jonathan a răspuns:

Daca ai testoase de apa cred ca ar trebui sa arunci crevetii inghetati direct in apa si ei vor venii si ii vor manca.Succes!

| mdaria a răspuns:

Eu am o broscuta si ii dau mancarea in apa, pentru că se înmoaie. Chiar şi creveţii îi pun în apă şi broscuţa este foarte mulţumită!

| miumiu a răspuns:

Nu, ele mananca doar daca sunt in apa, am si eu una!happy

| Mi$tiK a răspuns:

Nu.