| munteanuic a întrebat:

Locuiesc in Bucuresti si fac colectie de servetele. Cine mai face colectie si vrea sa faca schimb de dubluri cu mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era cineva care vindea o colectie de servetele originale pentru 20 de lei, cauta aici sus unde vezi scris cu negru "cauta intrebari sau raspunsuri :' cuvant cheie servetele si vei da de utilizatorul respectiv, bineinteles daca te intereseaza.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimb sau vand serv de colectie, daca te intereseaza iti trimit poze, pa. emaillove strucktina163@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru schimb de servetele poti sa ma contactezi pe adresa dripo59@yahoo.com. sunt din iasi. dana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in Bucuresti si vreau sa fac schimb de dubluri. ID-ul meu este bright_karma@yahoo.com. Adauga-ma ca sa stabilim o intalnire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu fac colectie de servetele... daca vrei sa facem schimb,
id-ul meu este laura.girl_26.

| Vero1 a răspuns:

Buna!
si eu fac colectie de servetele... dar din pacate eu sunt din iasi.

| Madascraftings a răspuns:

Si eu sunt din Bucuresti si am servetele. Daca esti interesata trimite-mi un mesaj

| Nikola_Ramona_1983 a răspuns:

Sunt din caras severin, vand servetele de colectie la bucata trimit oriunde in tara ma gasiti pe facebook ramona nikola