| anonim_4396 a întrebat:

Ma plictisesc nu stiu ce sa fac. Voi ce faceti cand va plictisiti?

11 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Stau pe TPU, pe mess, ies afara cu prietenii, in oras, la cinema, in parc, vorbesc la telefon, ma uit la tv, citesc o carte etc... Fundita?

| thegreatgatsby a răspuns:

Ma gandesc sa fac ceva distractiv laughing

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ajut persoane pe TPU, ascult muzica, vizionez un film.

| Bubu a răspuns:

Ia-te cu mainile de fund si sari in suslaughing joketonguetongue

| Mony_4137 a răspuns:

Intru pe TPUtongue

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Ascult muzica, citesc, joc conquiztador, ies afara, vb pe mess thinking

| someone_8322 a răspuns:

Sunt atatea de facut...Ai auzit de hobby-uri? straight face
Ai vazut miile de intrebari si miile de raspunsuri care exista pe TPU pe tema asta? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joc remi

| Adina a răspuns:

Poze artisticebig grin

O enervez pe sor`meawhistling

Fac un id` nou si ma pun sa fac mistolaughing

Inventez coafuri:->

Vorbesc la telefon`rolling on the floor

Ies afara love struck

Incerc sa fac un desert =p~

| DominicxD a răspuns:

Citesc big grin

| ionela1560 a răspuns:

Pai ajuta-o pe mama ta sau ceva ce iti place cel mai mult sa faci sau iesi afara cu prieteniwinking