| Butterfly2012 a întrebat:

Mi-a fatat cateaua 4 catelusi 1 baiat = Bobby 1 fata = sara 1 fata = cora dar cealalta fata nu stiu ce nume sa-i dau. Daca ma puteti ajuta ar fi minunat.As vrea un nume de fata.Dar nu pufulica sau alte prostii ceva sa se potriveasca ca celelalte nume sara cora.Exemplu sa va inspirati si voi : Sasha, Melda,... apropo catelusa e neagra. Fundita.:*

Răspuns Câştigător
| alexxalexandra a răspuns:

Sasha :X:X:X E numele meu preferat

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daisy, Dona, Katy, Bella, Ada, Lizi, Dede, Linda, Tara, Cora, Alma, Dalia... catelusilor le este recomandat sa aiba un numa scurt si simplu, ca sa inteleaga mai rapid si mai usor ca acela este numele lor. Cora este preferatul meu (pentru ca asa o cheama pe catelusa mea).

Sper sa-ti placa! :*

| LaNaibaa a răspuns:

Negruta.
Fefe.
Fera.
Sore.
Polly.
Vivi.

| georgiana999 a răspuns:

Eu am un motanel si i-am pus numele,, Butulina'' cred ca merge si la catel. =]]

| Robert7186 a răspuns:

Sasha chiar ma gandeam si eu :D( ai putea sa pui)
Dar daca nu vezi aici: Ara, Ania
( http://www.animale.ro/nume-de-caini )

| Butterfly2012 explică:

Am o catea cora una sara una roxi si unu bobby.

| Butterfly2012 explică:

Eeehhh....Pana la urma Melda.Asa o sa o cheme.

| Butterfly2012 explică:

Nu de fapt Sasha e mai bine.

| Postoo a răspuns:

Pariu ca nu ai mai mult de 10 anisori! Astea-s chestii de intrebat pe TPU?

| SmyLey211 a răspuns:

Roxi, Meri, Laila happy

| Cuky1000 a răspuns:

Reina

| Ploicica12 a răspuns:

Mie mi-a placut mereu numele:Rea.