| MembruTpu_6868 a întrebat:

Mi-a plecat motanul de acasa acum 4 zile... a mai fost plecat de mai multe ori si s-a intors. Ultima data a venit cu o rana la gat si avea puroi a trebuit sa il duc la medic si sa ii faca niste injectii. Oare o sa se mai intoarce de data asta?

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Motanii sunt cam vagabonzi de felul lor : cand intra in calduri nu ii poate opri nimeni. Merg dupa gagici si lipsesc cu zilele de acasa. Uneori nu se mai intorc. A avut rani la gat ca sa batut cu alti motani pentru a castiga dragostea cine stie carei pisici de prin vecini. Eu stau la casa cu curte si am o sumedenie de motani si pisici si stiu cam cum sta treaba. M-am impacat cu ideea ca motanii dispar cu zilele si cateodata nu se mai intorc. Mai ales cand mata are pisicutzi ei isi iau viteza, locul pare prea aglomerat pentru ei si prefera alte locatii, mai linistite, mai putin aglomerate. Sunt niste adevarati "Don Juani" : le place dragostea fara responsabilitati laughing

2 răspunsuri:
| alissa6 a răspuns:

Motanul meu a fost plecat mai bine de doua saptamani si s-a intors

| MembruTpu_6868 explică:

Mai am o pisica si trei pisicuti mai mici de o luna happy... oare o fi plecat din cauza ca erau prea multi?