| baubau_9290 a întrebat:

Mi-am cumparat cartea Jurnalul lui Brigdet Jones din colectia CHIC.cum e cartea asta? merita citita? am citit inceputul si pot sa zic ca pare interesanta.Astept si parerile voastre. funda

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Sa stii ca e chiar interesanta. Mie mi-a placut mult. Sunt carti si mai bune, dar si asta e destul de ok. Da, merita citita! E interesanta, dar stai sa ajungi la punctul culminanthee hee! Nu-ti spun mai multe!tongue

3 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Pai cea mai tare carte (si cea mai groasa) pe care am citit-o are 455 pagini si se numeste Thyl Ulenspiegel si e scrisa de 'Charles de Coster'. Deci cartea este super tare, ti-as inprumuta cartea cu placere da' nu cred ca esti din Botosanibig grin...Ma rog, nu e scumpa eu am dat 11 lei pe ea si la asa grosime, mie mi se pare f putin...Personajul principal e un baiat pe nume Ulenspiegel si mai sunt o groaza de personajehee hee (la asa grosime nu ma mirlaughing ).
Te pup:*
pa, pa.

| dot a răspuns:

Intrebi dupa ce ti-ai luat-o si dupa ce ai si inceput-o? straight face

| baubau_9290 explică:

Da:p stiu ca trebuia sa intreb inainte dar oricum.ma intereseaza pareri, pentru ca desi o voi citi, vreau sa stiu daca voua [cei care ati citit-o ] v-a placut :d