| Akita41 a întrebat:

Mie imi place mult arta(pictez,desenez ) si lucrul manual (quilling,origami si altele). Dar as vrea niste idei noi,creative, ceva cu adevarat interesant dar nu prea am idei. Am cautat pe net dar nu am gasit mai nimic. Deci ma puteti ajuta si pe mine cu niste idei creative? Va rog!

Răspuns Câştigător
| PandaEcrazy a răspuns:

Si eu ador arta, si accidental, am descoperit cum pot face ceva asemanator cu lutul. Asa cum poti modela lutul, se poate si ceara. Am reusit sa realizez niste obiecte frumoase, pe care le-am dat cadou, si au fost apreciate foarte mult happy

4 răspunsuri:
| BarnaCamelia2001 a răspuns:

Si mie imi place sa fac acestea si am o idee... de primavara pentru tine : poti culege floricele de diferite feluri, bagi un fir de ata pe un ac si faci un lantisor- bagi florile in ac, pana ajung la ata, dupa ce termini scoti acul, legi capetele si gata! Sper sa te ajute!

| MaximClaudiu a răspuns:

Fa un dragon sau ceva din origami, ceva mare sa ai mult de lucru, pentru ca la sfarsit satisfactia e mare.

| crissag a răspuns:

Buna.
www.facebook.com/MeditatiiArhitectura.CG
Sper sa gasesti aici, ceva care sa te inspire. :)
Mult succes!

| Anonimus201499 a răspuns:

Incearca sa faci cladiri reluate din realitate cum ar fi Turnul din Pisa, Coloseumul sau Turnul Eiffel.