| Beykutza a întrebat:

Mie imi place sa dansez asta este hoobi-ul meu! Mai e cineva care are acest hoobi? Mi-ar placea sa vorbesc cu cineva care ii place sa danseze am putea vorbi multe. daca e dansator sau dansatoare de mica!

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Si ce iti mai place sa faci? Mai e o intrebare in care intrebi cine are ca hobby cantatul, maine o sa intrebi cine are ca hobby uitatul la televizor si jucatul pe computer?

| MisSToXiC a răspuns:

Imi place sa dansez! e chiar foarte super am fost la 2 genuri de dansuri orientale si moderne! e foarte misto imi place cand dansez sa cant! e chiar o pasiune care o ador! fundita?>id meu este:denisa_sympy

| aaaa12345 a răspuns:

Mie imi place sa desenaz si daca vrei sa desenazi intra pe www.desenatori.ro iti faci cont si acolo poti desena

| Onutzyk a răspuns:

S scrie hobby, nu hobbi...of...romanu laughing

| Malo a răspuns:

Nu sunt dansator dar imi place cWalk si am inceput sa-l invat de cateva luni happy cWalk nu este tocmai un dans dar daca te pasioneaza si pe tine sau ai vrea sa aflii cate ceva despre el iti las id meu : pienariuiulian@yahoo.com happy fundita? big grin

| Deiutza_1951 a răspuns:

Eu adoooooor sa dansez. Ma poti contacta la ID dea.andreea17@yahoo.com