| smile20000 a întrebat:

O femela hamster pitic poate face pui daca nu are pereche?

Răspuns Câştigător
| roselove a răspuns:

Doamne fereste copilul v-a pus o intrebare voi ar trebui sa ii ziceti doar nu si gata nu sa va bateti joc de intrebarea lui chiar daca nu are logica (fara suparare) el a vrut sa fie sigur si voi ca niste niste carcotasi ce sunteti ati inceput sa comentati! chatterbox Dar mai taceti din gura!

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai, gandeste logic, cum ar putea face pui daca n-ar avea cu cine?

| PetreConstanta a răspuns:

Face daca te sui tu pe ea

| AleD a răspuns:

Nu credwinking

| fdhgcvnb a răspuns:

Nu,nu are cum.
trebuie sa intretina relatii sexuale cu un mascul-tot hamster laughing-preferabil din aceeasi rasa.
deci ovulul trebuie fecundat-altfel nu are cum.

| KenJi a răspuns:

Cum te-ai gandit? Poate daca ii injectezi sperma in vagin, altfel nu cred

Răspuns utilizator avertizat
| Aasdfghj a răspuns:

Mai ganditi si voi inainte sa intrebati cevastraight face cum naiba sa faca pui? nu e logic ca ii trebuie un mascul? doamne ce copiioh go on

| antonG a răspuns:

Dacă face ouă, nu văd de ce nu ar cloci şi ar scoate pui.

| DamnedDark a răspuns:

Nu ca trebuie neaparat pereche sa faca sti tu ce laughing

| EX a răspuns:

Cum sa faca ma pui fara pereche?