| MoNsTeR a întrebat:

O intrebare pentru cei care joaca "the-west"...am o misiune cica " Păzeşte poştalionul (10 ore)". da n-am gasit nici o misiune cu numele asta sau ceva cu postalion...stie cineva ce trebuie sa fac.is lvl 54. poate imi apare la lvl mai mare sau de unde o gasesc. m-am uitat si pe ceva siteuri dar n-am gasitstraight face. imi ziceti pls unde gasesc.sau ce scrie la titlu misiunii.sau ceva oricestraight face pls

8 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

Pai dai click pe harta regiunii(Globul Pamantesc) si cauta in lista aia de acolo. Daca nu este inseamna cu nu ai nivelul necesar.happy

| MoNsTeR explică:

Gata...am gasit pe alt sitebig grin...thx oricumwinking

| MoNsTeR explică:

Am gasit aia aia de mult doar ca n-am mai scris pe tpu...pentru anonimul al 2-lea:nu sunt aiurit deloc dar de unde sa fi stiut... si stiu cei o munca stai flex. oricum acum sunt 81:-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit maidemult o lista cum trebuia sa imi pun punctele de indemanare ca sa fac toate misiunile si acum nu o mai gasesc va rog ma puteti ajta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nu stiu de ce jucati the west daca sunteti asa aiuriti.Pazeste postalionul e o munca sti ce e aia? La unele misiuni trebuie sa muncesti cateva ore ca sa iti dea obiecte dar la altele trebuie sa muncesti doar atat! dai la harta mica si cauti pazeste postalionul. Daca nu este inseamna ca nu o poti face! Esti lvl 54 si habar-nai(daca nu ai prins jocul pana la lvl 40 nu il vei prinde niciodata). Habar-nai cu ce se mananca jocul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine eu cred ca la lvl mai mare o gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu o gasesti, acum trebuie sa o ai, nu ai destule pnct pentru acea misiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebare daca imi iua ceva aram in mina dreapta cu aia nu trage? si daca am oras ce avantaje am? si daca ma fac duelist e bine nuh?