| danutz24 a întrebat:

Porcusorul meu de guineea nu mai face caca de 2 zile ce ar putea sa aiba? Precizez ca nu i-am mai dat mancare speciala ca nu am mai avut si i-am dat paine si ardei gras.

Răspuns Câştigător
| Madalina285 a răspuns:

Cu siguranta are acesta problema pentru ca el era obisnuit cu mancarea lui speciala, iar daca tu i-ai dar paine si ardei gras, nu i-a facut foarte bine la burtica happytongue

3 răspunsuri:
| flory4you a răspuns:

Pai nu prea e bine sa le dai astfel de mancare fiindca burtica lui e foarte bine obisnuita cu mancarea lui speciala deci burtica lui e data peste cap
sfatul meu e sa-l duci putin la veterinar si apoi sa-l reobisnuiesti cu mancarea lui speciala funda?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Probabil e constipat.

| alexia270 a răspuns:

Dai iarba sau fan nu ii da paine si dai si legume, fructe nu doar ardei gras, morcovi, mere, dai iarba urgent daca ii dai iarba o sa faca imediat caca