| Kiraa a întrebat:

Porcusorul mew de guineea face un zgomot ciudat si fuge cand il mangai pe burta si pe spate... Ce are? :-s

4 răspunsuri:
| venusdoom a răspuns:

Porcusorii de guineea scot multe sunete ciudate. uita te pe www.gemon.ro, scrie ceva si despre sunetele porcusorilor;))

| ellai a răspuns:

Buna. asa face si porcusorul meu de guineea. nu cred ca este ceva grav, pur si simplu nu le place tongue.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Are emofobie?

| coolgirliasmina a răspuns:

Depinde de cat timp il ai! daca il ai de o luna e ceva normal (ca nu te prea cunoaste) dar daca il ai de un an ai un porcusor mutant/extraterestru