| sufletel13 a întrebat:

Preferati catelusii micuti sau pe cei mari mari?

20 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Sunt foarte draguti cand sunt mici dar ma gandesc ca orice catel mic creste mare si frumos... Asa ca imi plac caini... de cand sunt mici pana cresc mari. Dar din nefericire nu am unde sa-i tin. Cand eram copil am avut caine... si l-am iubit foarte mult.

Bula
| Bula a răspuns:

Si - si!
Dar sa nu fie in casa, ca nu am sosete si papuci destui!

| DenissaDeea a răspuns:

Mici si pufosi/dar imi plac si catelusi ciobanesti germani/datorita devotamentulul fata de stapan!

| Elly4all a răspuns:

Si cei mici si cei mari..amandoua felurile sunt speciale in felul lorwinking

| Bianca26bb a răspuns:

Ca astrolutza happy (mici, pufosi si jucausibig grin). Insa toti cainii au ceva special care ma fac sa ii indragesc!love struck

| RamonaMn a răspuns:

Cei micutzi si jucausi care se tin dupa tine oriunde ai merge, au chef de joaca mai mereu. :X:X

| ShaKuri a răspuns:

Are vreo importanta? eu ii prefer pe aia mijlocii

| amstaff a răspuns:

Cei mari clar.sunt dezgustat de cei mici. cei mari eX:ciobanescul german iti este foarte devodat...este cel mai destept caine din lume.foarte rapid calm, actioneaza cu cap...amstafful este si el un caine extraordinar .fiind in stare sa isi dea viata pentru stapan... cele mai tari rase:X

| white_2190 a răspuns:

Mariiii in primul rand...st mai puternici.si pe cei mici... dar mai mult cei mari big grin

| astrolutza a răspuns:

Mici, pufosi si jucausi big grin

| ICanLoveYou a răspuns:

Cateii micuri pufosi, jucausi, prietenosi si simpatici PENTRU CA MIE DRAG DE EI CUM SE JOACA

| Teardrop:] a răspuns:

Aia mici..ca sunt mai dragutibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac catelusii mici, cei mari nu stiu, nu as putea sa stau pe langa unul mare, mai ales in casa cu el...Ador cateii micuti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cei mici.
Sunt haoiși, distractivi și mereu se țin numai după tine.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mijlocii si mari... mijlocii in special pitbull si bullterrier...si mari wroteweiller:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as dori sa imi aratati imagini cu caini mari de rasa ciobanesc caocazian.
Atat as dori.va multumesc

| Ecaterina a răspuns:

P aia mikutzi.

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Orice animal imi place cand e mic... dar si cand sunt mari catei sunt frumosi:X:X:X

| zuzuliana a răspuns:

Aia mici...ca de aia mari mie frica.Aia mici sunt f dragalasi kiss

| Bibi_1569 a răspuns:

Catelusii micuti