| CPR a întrebat:

Recomandati-mi va rog ceva jocuri noi cu raliuri gen wrc, irc

5 răspunsuri:
| zeg685 a răspuns:

Iti spun eu daca vrei. poti sa iei nfs underground e super jocu sau nfs most wanted iti spun eu ambele sunt bestiale. astept raspuns castigator de la tine.

| ZeDe a răspuns:

Dirt 2, dirt, grip, nfs shift, nfs prostreet, bmw x3 challenge, imi dai fundita?

| CPR explică:

Nu sunt multumit de raspunsuri voi chiar nu stiti ce inseamna raliu?
wrc sau irc dati un search pe gugle ca m-ati enervat laughing

| Crocone a răspuns:

A aparut mai nou WRC 2010. Dar din cate am auzit nu se poate compara cu Richard Burns Rally. I