| PuFiLiCi98 a întrebat:

De unde pot cumpara carti speciale/ carti normale BYCYCLE din Braila si cat costa? Dau funda! Nu imi dati siteuri, sau spuneti'mi ca in magazine speciale ca nu stiu unde sunt. FUNDA!

1 răspuns:
| iulianh a răspuns:

Este in Galati un magazin misto MagicSHop si au de toate ca mi-am luat si eu happy Iti las numarul tipului de acolo si poti face o comanda care ajunge foarte repedewinking 0726911991. Are si site dar am uitat care e.P.S preturile sunt foarte bunewinking