| SuperMagicSmile a întrebat:

Sall, am doua intrebari pentru. cei care detin caini husky:

1.Sunt usor de antrenati in a-si face nevoia pe aceii,, pampersi,, pentru. caini?

2.Se inteleg bine cu pisicile? Adica, am un pisoi birmanez care e destul de batran, si este cel mai bun prieten al tatalui meu, si am vazut undeva ca un husky a omorat o pisica a unei famili.
Tatal meu nu m-ar ierta daca ar muri Pufi al sau.

1 răspuns:
| Anamaria2000_3331 a răspuns:

Buna stau cu bunicii.Si eu am un husky si bunica o pisica.Eu cand l-am luat patise ceva, anume ca il zgariase o pisica si dupa aia numai lasa pisicile in pace. Bunica mea are o pisica si eu lasand-ul cateodata liber daca o prinde... pisica numai scapa si nici cu apa daca il uzi nu lasa pizica in pace.Cred ca ti-am dat un raspuns concret. happy