| vladbadea38 a întrebat:

Sall ce hobiuri aveti toti. si care este cainele vostru pref?

Răspuns Câştigător
| AxxyAlexandra a răspuns:

Bunahappy
Hobby`uri: sa fac fotografii,sa compun versuri,sa citesc[carti de dragoste, ca in rest nu prea ma omor cu cititul], sa ma plimb, sa vorbesc cu prietenii, iubitullove struck

Cat despre cainele preferat.imi plac foarte mult cainii Huski love struck
Au niste ochi superbilove struck

7 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Hobbi: Pozatul
Cainele: Eu am un cocker spaniel si il ador:X

| mgtow a răspuns:

Internet, ps3 si soferia.

| BloodPrison a răspuns:

1. merg la Zumba si la Volei
2.Am un shitzu si-l iubesc mult:X:X:X

| mango999 a răspuns:

Fac chitara si sunt campion judetean la volei iar cainele meu preferat este pechinezul si cainele lup dar si bichonul

| ruxi a răspuns:

Desenez si imi plac labradori:X
tie?

| lavinia_5701 a răspuns:

Pai momentan sunt eleva in clasa a VIII-a si cainele meu preferat este haskibig grin
tu?

| ralucasweet a răspuns:

Hobiul meu e cantatul, poezia, compunerea etc. si imi plac ciobanesti germani pussy! (te rog sa-mi dai o funda ca nu am nici una )!