| NuStiuCeNumeSaImiPun a întrebat:

Sall! Eu voi merge la tara cu tata si nu stiu ce animal sa-mi cumpar (ma refer la cele de companie) ceva idei?
Sau ce rase de catei mici stiti, ca cele de buzunar?
Ce animale se pot tine la bloc dar sa nu faca asa de multa mizerie si sa nu poate lua purici!

6 răspunsuri:
| Pufuh a răspuns:

Pai un porcusor de guinea sau un hamster poti sa-ti iei... poti sa-ti iei si un hamster d`ala mic care nu creste niciodata mai marewinking

| Alissonn14 a răspuns:

Ai putea sa iti iei o pisica daca vrei.Ele se pot tine la bloc pentru ca sunt curate si nu fac mizerie. La caini iti poti lua un bichon maltez, am avut eu si nu face multa mizerie.Iti pot lua si un Yorkshire Terrier pentru ca si e detalie mica.Ce caini de ttalie mica mai stiu sunt :Shih Tzu care este excelent pentru apartament, iti poti lua si un Pudel daca vrei. Pentru apartament rasele de caini pe care ti le-am zis sunt cele mai potrivite.

| daniel94d a răspuns:

Un pitbu

| coloor a răspuns:

Pai : hamsterii sau porcusorii de guineea. fundita?

| papusikbypotlogi a răspuns:

Eu am o vecina care locueste la bloc.si tu poti sa iti cumperi un catelo ciuaua.
big grin

| listarlove a răspuns:

Ce zici de un peste,e tacut, linistit si nu face mizerie... de asemenea ar fi frumos si un catelus., dar nu pre cunosc rasele
Succes in cautarea animalutului!