| .LoLo. a întrebat:

Sall...sunt noua pe site...si vreau sa va intreb daca imi puteti da sfaturi in legatura cu siteul... ex: cum primesc fundite? etc.

Răspuns Câştigător
| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Salutare si bine ai venit.cu totii am fost noi aici, dar cu timpul ne-am obisnuit. daca perosana careia i-ai raspuns la intrebare considera ca raspunsul tau este cel mai bun, primesti fundita.la randul tau poti da si tu fundite, dupa felul in care iei tu in considerare raspunsurile la intreabrile tale. dupa 100 de fundite, devi exper TPU, dar e mult pana atunci.eu sunt dem ult pe site, si nu am decat 5 fundite.

10 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau! Bine ai venit, eu is Byby, ca sa primesti o fundita trebuie sa raspunzi la o intrebare a cuiva daca stii raspunsul, daca aceea persoana considera ca raspunsul tau e util acesta daca vrea iti da o fundita, e exact cum vezi langa raspunsul meu fundita aia portocalie.Succes!

| alecs871 a răspuns:

Uite, ca sa vezi cum functioneaza faza cu fundita, da-mi mie una big grin (la fundita ma refer)

auran
| auran a răspuns:

Bun venit, dar nu cred ca asta ar trebui sa te intereseze ci, cum ai putea ajuta de exemplu...

| LiLlYAnNe a răspuns:

BUN VENIT! Daca cel ce a pus intrebarea considera ca tu ai dat cel mai potrivit raspuns iti da o fundita. Dar nu e asa usor.Eu sunt de 7 luni pe site si am primit 2 fundite.

| babyangel a răspuns:

Daca dai raspunsuri bune primesti funditawinking

| babyangel a răspuns:

Bun venit! sigur te vei simtii foarte bine aici, sa ajuti lumea si sa fi ajutata. funditele dupa cum ti-am zis le primesti pentru raspunsuri inteligente, folositoare.>big grin

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Buna, bine ai venit. vad ca ai primit informatii in leg cu "funda".
Si totusi ce hobby sau pet ai?! confused ...in primul rand trebui sa postezi intrebarea la categoria corespunzatoare big grin happy. Nu ma lua in nume de rau happy a fost doar un sfat ce iti va fi de foloswinking

o zi placuta! happy

| dean a răspuns:

In primul rand, bine ai venit si in al doilea rand : Ma orbesti cu gingasenia ta, kiSS, nu cred ca mai este nevoie sa-ti spun cum primesti "fundite", ca ai primit raspunsuri de la utilizatori, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti cuminte si dai raspunsuri frumoase, sau folositoare, iei fundita. Sau nu in ultima instanta, daca raspunzi la intrebarea unui prieten care este subiectiv si nu are ochi decit pentru tine, de asemenea primesti o foarte frumoasa si inutila funditabatting eyelashes Spor la colectionat fundite happy

| .LoLo. explică:

Multumesc de raspunsuri... dar eu am dat un exemplu cu 'vestitele fundite'...