| BeLyNdA a întrebat:

Imi puteti spune cat ar costa un iepure pitic de comanie intr-un pet shop? Si as vrea sa stiu si cat costa o cusca unde l-as putea tine si cum un drum as vrea sa va intreb si in ce altceva l-as putea tine(nu neaparat o cusca cumparata). Funda+vot!

P. S Am vazut un articol in care prezentau rasele de iepuri pitici si era rasa berbec olandez(1, 5 Kg), berbec pitic(2-3 Kg)si m-ar interesa in special aceste rase(si alte rase care sa cantareasca in jur de 2 Kg)

Răspuns Câştigător
| mirelalola a răspuns:

Salut un epure de companie costa in jur de 100 euro am intrebat chiar eu, daca te gindesti sa iti ei gandeste-te ca in fiecare zi va trebui sai hranesti si sa le schimbi strusca, vezi si tu, eu am avut purcelusi de guineia si i-am dat in ziua urmatoare. miros tare eu am 2 hamsteri mici ii vind daca te mai gindesti imi scrii mesaj. mai cauta gsi pe 999.md referitor la cusca nu stiu in ce iai mai putea tine