| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am inceput sa merg la sala de muschi(de forta), ce imi recomandati sa mananc?

Răspuns Câştigător
| LionDen a răspuns:

Carne, fructe, legume, lactate si multa apa.in general hidrocarburi ca sa ai ce sa arzi la sala.winkingdupa vreo 4-5 luni daca te simti in stare si te ti de sala poti sa iei si o cutie de proteine. e in jur de 1 milion si iti ajunge o luna, acolo ai tot ce trebuie pentru o nutritie echilibrata pentru sala

3 răspunsuri:
| Ingerasull99 a răspuns:

Oua, lapte, fructe, legume, multa mancare gatita.

| stefanradu a răspuns:

Salut Ady_5765,
Am scris un articol in care iti arat ce si cum sa mananci ca sa pui muschi. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/top-10-strategii-nutritionale-pentru-masa-musculara/

| iulianus111 a răspuns:

Hmmm pai daca vrei sa mananci ceva iti recomand sa mananci mancarehappy